Spa i odpoczynek dla czakrCzakry są ośrodkami świadomości. Są centralnymi punktami energii, które mają bezpośredni, bezpośredni i głęboki wpływ na nasze codzienne życie. Czakra, w której większość energii kundalini jest skupiona głównie - lub spolaryzowana - wpływa na podstawowe zachowania i postawy.

Wobec jego żalu, Aang zobaczył wszystkich Air Nomadów, którzy zostali wyeliminowani przez Ogiecca podczas Ludobójstwa Air Nomad we wczesnych stadiach wojny stuletniej, a Gyatso był pierwszym z nich. Zniknęły i stały się dymem. Miłość, według Pathik, była formą energii, która kręciła się wokół ludzi. Powiedział, że miłość Aang dla nomadów powietrznych nadal istniała wewnątrz serca Aanga i odrodziła się na nowo, w postaci nowej miłości - Katara. Z jego łzami, Aang również pozwolił mu odejść jego ból.

Nadużycia władzy osobistej, uznania, nawet kosztem przyjaciół; Mogą tworzyć cierpienie dla innych. Trzeba odczuwać ważne i osiągnąć zewnętrzną identyfikację materiału w świecie. Kontroluj innych poprzez złość. Spacer z dumnym powietrzem, pijany z marnością. Skoncentruj się na modzie. Utrzymuje kontrolę nad innymi przez złość. Może tworzyć cierpienie dla innych.

Szkoda, że ​​zostawiłaś część, w której wyjaśniasz, które bóstwo jest powiązane z każdą czakrą, bo dorastałem z tymi bóstwami i wiem, co im się podoba. Praktykuję nyasa, najwyraźniej. To było coś, co zrobiłem i czułem się dobrze, nie wiedząc dokładnie, co robię i jak to się nazywa. Ale teraz wiem. Dziękujemy za dzielenie się podziękowaniami za link do oryginalnego artykułu. Tam znalazłem to, czego szukałem.

System czakry ma bardzo duży zasięg i można naprawdę pogłębiać ten system. Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia z uzdrawianiu niektórych czakr i studiowania systemu jest naprawdę niesamowite przesunięcia, które mogą mieć miejsce w życiu zewnętrznym. Cała ta wewnętrzna praca ma pomóc przekształcić naszą zewnętrzną rzeczywistość. To naprawdę zabawne, jeśli próbujesz pracować na jednej czakrze na dzień lub miesiąc i opierając swoje działania, komunikacje, ubrania, jedzenie, myśli itp. Wokół tej czakry. Jeśli zwracasz uwagę, magia wchodzi w twoje życie.

Komentarze